X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Artykuły

Polisa zdrowotna - czy warto?

Publiczna służba zdrowia nie zawsze jest w stanie zapewnić natychmiastowego, skutecznego i kompleksowego leczenia – długie kolejki i jeszcze dłuższy czas oczekiwania na wizytę u specjalisty to obrazek znany z przychodni całej Polski. Między innymi dlatego coraz więcej osób decyduje się na zapewnienie sobie pomocy medycznej we własnym zakresie.

Czytaj więcej »

Kiedy powinniśmy zastanowić się nad ubezpieczeniem życia

Panuje stereotypowe przekonanie, że ubezpieczenie na życie to produkt adresowany do osób starszych. Nic bardziej mylnego, bo dzięki wcześnie podjętej decyzji o wykupieniu polisy można otrzymać w ofercie najtańsze składki. Trudno przewidzieć, kiedy staniemy się ofiarą groźnego wypadku, dlatego o polisie musimy myśleć już w momencie rozpoczęcia kariery zawodowej.

Czytaj więcej »

Czy towarzystwo może odmówić zawarcia umowy ubezpieczenia?

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe przed zawarciem umowy ze swoim klientem dokonuje tak zwanej indywidualnej oceny ryzyka ubezpieczeniowego. W określonych sytuacjach towarzystwa mają prawo odmówić objęcia ochroną ubezpieczeniową lub mogą zaproponować zawarcie umowy na innych warunkach.

Czytaj więcej »

Świadomy wybór polisy na życie

Los jest przewrotny i nieprzewidywalny, zaś wypadki chodzą po ludziach, przytrafiając się w najmniej dogodnej dla nas chwili i niosą ze sobą pasmo nieszczęść. Spokój, zdrowie oraz bezpieczeństwo to wartości bezcenne – nie da się ich kupić, jednak można załagodzić skutki przykrych zdarzeń ubezpieczając się na życie.

Czytaj więcej »

Czy ubezpieczenie na życie można dostosować do własnych potrzeb?

Każde ubezpieczenie bez względu na jego rodzaj powinno być spersonalizowane, czyli maksymalnie dopasowane do preferencji ubezpieczonego. Wyjątek stanowią jedynie polisy grupowe, w których warunki ochrony dotyczą szerokiego ogółu, a nie jednostki. 

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.