X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Gwarancja i bezpieczeństwo

 
 
 

Życie Direct wszystkim swoim Klientom i ich najbliższym oferuje przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa. Wspiera nas Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A., od ponad 15 lat działające z sukcesami na polskim rynku, z kapitałem zakładowym zarejestrowanym i opłaconym w całości w wysokości: 307 200 000 zł. Dodatkowo kapitał zakładowy Ubezpieczenia Online Sp. z o.o., zarejestrowany i opłacony w całości wynosi: 1 100 000 zł.

Podlegamy kontroli zewnętrznych instytucji, bez zezwolenia których nie moglibyśmy prowadzić działalności ubezpieczeniowej na najwyższym poziomie.

Jesteśmy zarejestrowani w Komisji Nadzoru Finansowego, która sprawuje kontrolę nad działalnością firm ubezpieczeniowych. Nasze bazy, zawierające informacje o Klientach zarejestrowane są w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Ściśle współpracujemy z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Zdecydowaliśmy się na podleganie tak ścisłej kontroli zewnętrznych instytucji, by móc zaoferować najlepszy produkt ubezpieczeniowy. Taki, który spełni oczekiwania naszych Klientów.

Polisa na życie to przecież coś więcej niż rzecz, którą kupuje się w sklepie, a w razie zużycia można ją wymienić lub wyrzucić. Ubezpieczenie na życie to gwarancja troski o finansową przyszłość najbliższych. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za los osób bliskich naszym Klientom, gdy ich samych zabraknie.

Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.