X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

FAQ - najczęśćiej zadawane pytania

Co to jest polisa na życie?

Polisa na życie gwarantuje najbliższym, po śmierci ubezpieczonego, finansowe bezpieczeństwo. To główna funkcja ubezpieczenia tego rodzaju. Nic nie złagodzi bólu po stracie bliskiej osoby i żadna rekompensata pieniężna jej nie zastąpi. Ale wypłacone z polisy świadczenie może pomóc najbliższym przetrwać okres żałoby bez troski o finansowanie codziennych wydatków i opłacanie rachunków.

Czytaj więcej »

Czy to polisa dla mnie?

To polisa dla każdego. Nie są wymagane żadne badania medyczne, ubezpieczeniem obejmujemy osoby, które ze względu na zaawansowany wiek nie mogą skorzystać z oferty innych towarzystw. Życie Direct adresuje ubezpieczenie Spokój Bliskich i produkt, jakim jest Dodatkowy Zasiłek Pogrzebowy, szczególnie do osób w wieku emerytalnym, które chciałyby zagwarantować finansowe bezpieczeństwo swoim najbliższym.

Czytaj więcej »

Co dostanę od Życie Direct?

Życie Direct wszystkim swoim Klientom i ich najbliższym oferuje przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa. Wspiera nas Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A., od ponad 15 lat działające z sukcesami na polskim rynku. Podlegamy kontroli zewnętrznych instytucji, bez zezwolenia których nie moglibyśmy prowadzić działalności ubezpieczeniowej na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej »

1 | 2
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.