X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Jak kupić?

Umowę ubezpieczenia Spokój Bliskich i Dodatkowy Zasiłek Pogrzebowy zawrzeć można w prosty sposób przez internet i telefon. Wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer 22 270 00 48.

Przez internet:

  • Przejdź do formularza i wypełnij go starannie, uzupełniając wszystkie rubryki.
  • Wypełnienie wniosku zajmie nie więcej niż 10 minut, ale można na to poświęcić dokładnie tyle czasu, ile będzie potrzebne - nie musisz się spieszyć.
  • Po wypełnieniu wniosku sprawdź, czy wszystkie dane zostały wpisane poprawnie.
  • Kliknij w przycisk "Wyślij wniosek".
Po wysłaniu wniosku internetowego otrzymasz maila zwrotnego z dokumentem wniosku. Wniosek należy wydrukować, podpisać i odesłać na adres: ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa. Jeśli wydruk dokumentów jest dla Ciebie kłopotliwy, otrzymasz od nas dokumenty na adres korespondencyjny. Podpisz załączone do korespondencji wnioski o ubezpieczenie i odeślij nam jeden egzemplarz pod wskazany na kopercie adres. Bardziej szczegółowe informacje na temat procedur zawarcia umowy ubezpieczenia Życia Direct możesz znaleźć na stronie: http://www.zyciedirect.pl/f/jak-zawrzec-ubezpieczenie-zycie-direct/10.html

Bezpieczeństwo

Nikt niepowołany nie będzie miał wglądu w podane przez Ciebie informacje ze względu na stosowanie połączenia szyfrowanego.

Zabezpieczamy Twoje dane.

Dane, które podajesz trafiają do zbioru zarejestrowanego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a nasza firma działa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

W każdej chwili będziesz mógł poprawić swoje dane lub skasować je z naszego rejestru.

W razie pytań skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zdzwoń pod numer 22 270 00 48 lub napisz do nas: doradca@zyciedirect.pl

Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.