X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Spokój Bliskich (Ogólne Warunki Ubezpieczenia "Życie Direct")

Spokój Bliskich to ubezpieczenie na życie dla każdego, między 18 a 85 rokiem życia. Rozpatrzymy każdy wniosek o objęcie ubezpieczeniem, ponieważ rozumiemy, że każdy chce zapewnić spokój swoim najbliższym. Wiek nie może decydować o tym, by to uniemożliwić.

Ubezpieczony sam wybiera sumę, na jaką chce się ubezpieczyć. Może to być 4 tys. zł, ale również 300 tys. zł. Sumę ubezpieczenia można podnieść w trakcie trwania umowy, zgodnie z oczekiwaniami ubezpieczonego. Warto wiedzieć, że w razie, gdy ubezpieczony ciężko zachoruje będzie mógł otrzymać świadczenie ubezpieczeniowe w wysokości 75% sumy ubezpieczenia. Może to być nawet 225 tys. zł wypłacone przez nas z przeznaczeniem na leczenie lub inny, wybrany przez Ubezpieczonego cel.

Składka za polisę Spokój Bliskich uzależniona jest od sumy ubezpieczenia, wieku ubezpieczonego oraz wybranego wariantu polisy.

Gwarantujemy, że składka pozostanie niezmienna dla danego Ubezpieczonego przez cały okres ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na życie dla seniora

Chociaż polisa Spokój Bliskich jest ubezpieczeniem, do którego przystąpić mogą wszyscy, to jednak specyfika tego produktu sprawia, że jest on idealnie dopasowany do potrzeb osób po 50 roku życia. Ubezpieczenie to nie wymaga przechodzenia dodatkowych badań medycznych: na wysokość składki wpływa tylko i wyłącznie suma ubezpieczenia oraz wiek ubezpieczonego.

Dzięki temu do ubezpieczenia na życie Spokój Bliskich przystąpić mogą nawet osoby na emeryturze! Jeśli tylko oczywiście pragną zapewnić spokojny byt swoim najbliższym...

Stan zdrowia oczywiście jest istotny. Ważne, aby osoba ubezpieczona, w okresie 36 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była diagnozowana, leczona lub kontrolowana z powodu i w następstwie choroby będącej przyczyną śmierci albo ciężkiego zachorowania.


Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.