X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Artykuły

Suma ubezpieczenia a śmierć członka rodziny

Praktycznie nie istnieje górna kwota sumy ubezpieczenia na życie. W zależności od dochodów rodziny śmierć jednego z jej członków może znacząco odbić się na kondycji finansowej osób spokrewnionych. Na jakiej podstawie wyliczać kwotę, która realnie pokryłaby potrzeby reszty familii?

Czytaj więcej »

Co można zyskać dzięki polisie na życie?

Polisa na życie jest priorytetowym towarem większości towarzystw, a jej posiadanie nie bez powodu wiąże się z przejawem odpowiedzialności za siebie czy najbliższych. To nie tylko standard wyznaczony potrzebami zmieniającego się świata, ale także konkretne korzyści finansowe. 

Czytaj więcej »

Coraz modniejsza polisa posagowa

Zakładając własną rodzinę przyjmujemy na siebie wielką odpowiedzialność. Planując jakiekolwiek działanie nie myślimy wyłącznie o sobie, ale także o naszych najbliższych. Nie oznacza to oczywiście całkowitego niewolnictwa, będąc jednak współmałżonkiem czy posiadając dzieci stają się oni ważniejsi niż my sami. Bezpieczeństwo jest wartością która trzyma nas przy życiu i pozwala cieszyć się każdym kolejnym dniem. Warto zastanowić się nas przyszłością swoich dzieci i jej finansowym zabezpieczeniu.

Czytaj więcej »

Jakie zdarzenia uprawniają do otrzymania świadczenia z polisy na życie?

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie finansowym zarówno swoim, jak i swoich bliskich i właśnie dlatego chcesz zakupić polisę na życie, to zastanawiasz się pewnie, kiedy Ty lub Twoi najbliżsi otrzymają pieniądze z takiego ubezpieczenia. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za wystąpienie zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową, zaś o zakresie tej ochrony, czyli liczbie zdarzeń, których ryzyko wystąpienia towarzystwo bierze na siebie zależy tylko od Ciebie.  

Czytaj więcej »

Ubezpieczenia gwarantującego pomoc w opłaceniu koszów pogrzebu – czy warto?

Nigdy nie przestajemy się troszczyć o najbliższe nam osoby – staramy się je możliwie uchronić przed wszelkim złem i zapewnić jak najlepszą przyszłość. Niestety, niektórych zdarzeń niosących ze sobą przykre skutki, nie jesteśmy w stanie uniknąć. Śmierć to nie tylko niemożliwy do uniknięcia ból – utrata ukochanej osoby, a również wysokie, konieczne do poniesienia w krótkim czasie koszty. Dzięki ubezpieczeniom dostępnym na rynku, można skutecznie zabezpieczyć swoją rodzinę i zagwarantować im wypłatę świadczenia, które pomoże, np. w opłaceniu kosztów pogrzebu.  

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.