X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

FAQ - najczęśćiej zadawane pytania

Ile zapłacę za moją polisę?

Polisę opłaca się w miesięcznych składkach, których wysokość określa sam ubezpieczony. Wystarczy złotówka dziennie, by zagwarantować spokój swoim bliskim. Kwota ta może być, oczywiście, większa. Wysokość składki zależy od wybranej przez ubezpieczonego i określonej w polisie sumy ubezpieczenia, wieku ubezpieczonego oraz wariantu ubezpieczenia (małżeński/indywidualny).

Czytaj więcej »

Jak opłacać składki?

Za polisę na życie nie dokonuje się płatności jednorazowej, ale reguluje się ją w systemie miesięcznym. Składki należy opłacać regularnie, ponieważ od tego zależy, czy ubezpieczony objęty będzie ochroną ubezpieczeniową. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem punktów opłat, w tym Poczty Polskiej oraz agencji i placówek bankowych, na blankietach, które Klient otrzymuje od Życie Direct, a także przez system płatności elektronicznych PayU.

Czytaj więcej »

Jak działa Twoje ubezpieczenie Życie Direct?

Życie Direct to ubezpieczenie życia i zdrowia dla osób między 18. a ukończonym 85. rokiem życia. O stan zdrowia pytamy tylko w wyjątkowych sytuacjach. Oferujemy ubezpieczenie, które nawet osobom w podeszłym wieku pozwoli ubezpieczyć swoje życie i zdrowie oraz zabezpieczyć przyszłość najbliższych, nie nadwyrężając jednocześnie domowego budżetu. Suma ubezpieczenia może wynieść od 4 tys. zł do nawet 300 tys. zł. Aż 225 tys., na dowolny cel, można wypłacić w trakcie trwania ubezpieczenia.

Czytaj więcej »

1 | 2
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.