X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ile zapłacę za moją polisę?

Polisę opłaca się w miesięcznych składkach, których wysokość określa sam ubezpieczony. Wystarczy złotówka dziennie, by zagwarantować spokój swoim bliskim. Kwota ta może być, oczywiście, większa. Wysokość składki zależy od wybranej przez ubezpieczonego i określonej w polisie sumy ubezpieczenia, wieku ubezpieczonego oraz wariantu ubezpieczenia (małżeński/indywidualny).

Suma ubezpieczenia to kwota pieniężna, na którą zawarto polisę. Stanowi ona górną granicę, do której odpowiedzialność finansową ponosi towarzystwo ubezpieczeniowe. Jej wysokość jest również podstawą obliczenia składki za ubezpieczenie.

Życie Direct oferuje możliwość zawarcia ubezpieczenia na życie już od złotówki dziennie, a więc zaledwie 30 zł miesięcznie dla osoby w wieku 65 lat. Suma ubezpieczenia może wynieść od 4 tys. do 300 tys. zł. Oznacza to, że taką właśnie kwotę otrzymają od Życie Direct najbliżsi naszego Klienta, który zmarł.

« Powrót do listy FAQ

Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.