X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Artykuły

Czym jest indeksacja składki?

Inflacja negatywnie oddziałuje także na polisy, a dokładnie na realną wartość sumy ubezpieczenia. Aby odwrócić ten trend, można podwyższać pojedynczą składkę, jak i sumę ubezpieczenia. Rozwiązanie to zwane indeksacją składki jest zazwyczaj stosowane przy długoterminowych ubezpieczeniach na życie.

Czytaj więcej »

Ubezpieczenie zdrowotne dla osoby niepełnosprawnej

Indywidualne ubezpieczenia zdrowotne cieszą się ogromną popularnością ze względu na utrudniony dostęp do specjalistycznej pomocy, długie kolejki i czas oczekiwania na wizytę u lekarza. Co prawda na rynku ubezpieczeń wciąż brakuje produktów dedykowanych osobom niepełnosprawnym, ale mogą one skorzystać ze standardowych polis zdrowotnych.

Czytaj więcej »

Jakie ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenia na życie to produkty, których podstawowym zdaniem jest zapewnienie rodzinie i bliskim ubezpieczonego świadczenia w przypadku jego śmierci. Polisy na życie są jednak zróżnicowane i zwykły Kowalski często ma problem z wyborem najbardziej odpowiedniej. 

Czytaj więcej »

Ochrona tymczasowa w ubezpieczeniu na życie

W przypadku ubezpieczeń na życie bardzo często stosowana jest tak zwana ochrona tymczasowa. Najczęściej zaczyna ona obowiązywać od kolejnego dnia po złożeniu przez klienta wniosku ubezpieczeniowego i opłaceniu pierwszej składki.

Czytaj więcej »

Sprawdź, jak proste jest wykupienie polisy na życie

Obecnie internet jest podstawowym narzędziem umożliwiającym dotarcie do niezbędnych informacji i usług bez wychodzenia z domu. W zaciszu domowym możemy na spokojnie zrobić zakupy, zapłacić rachunki czy sprawdzić interesujące nas oferty. Narzędzie to jest również przydatne gdy poszukujemy, porównujemy i k​upujemy polisy na życie.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.