X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Artykuły

Ile warte jest życie? RAPORT

Ekonomiści na całym świecie co jakiś czas podsuwają nową metodę liczenia wartości ludzkiego życia dowodząc, że taki wynik jest nie tylko możliwy do podania, ale i precyzyjny. Można przyjąć, że jedną z metod jest suma otrzymanego świadczenia z polisy, ale istnieją również inne źródła wiedzy.

Czytaj więcej »

Zatajenie choroby przed ubezpieczycielem

Wiele jest powodów odmowy wypłacenia świadczenia przez zakład ubezpieczeń. Część przypadków wynika po prostu z niewiedzy właściciela polisy i nieznajomości zapisów w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a część z chęci zysku i podania informacji w ankiecie medycznej, które mijają się z prawdą.

Czytaj więcej »

Jak powiększyć emeryturę?

Według najnowszych prognoz przyszłe emerytury będą niższe nawet o 30 procent! Nie jest to optymistyczna wiadomość dla przeważającej części społeczeństwa w wieku produkcyjnym. Ci, którzy zdecydują się albo zostaną zmuszeni zakończyć karierę zawodową szybciej, otrzymają kwotę symboliczną, chyba że wcześniej zadbają o dodatkowe źródło utrzymania na starość.

Czytaj więcej »

Polisy ubezpieczeniowe 50+

Z roku na rok rośnie w Polsce liczba osób powyżej 60 roku życia. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, ze w 2012 roku obywateli w tym wieku było prawie 8 mln, natomiast przewiduje się, że do 2035 r. liczba ta wzrośnie powyżej 10 mln. Nic więc dziwnego, że towarzystwa ubezpieczeniowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom również tej grupy wiekowej.

Czytaj więcej »

Najlepsze ubezpieczenie na życie

Polisa jest jedną z podstawowych form zabezpieczenia finansowego na wypadek śmierci ubezpieczonego. Świadczenie wypłacone najbliższej rodzinie pozwoli utrzymać poziom jej życia na stałym poziomie. To, która polisa spełni wszystkie oczekiwania, zależy od kilku czynników.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ostatnia
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.