X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Czy to polisa dla mnie?

To polisa dla każdego. Nie są wymagane żadne badania medyczne, ubezpieczeniem obejmujemy osoby, które ze względu na zaawansowany wiek nie mogą skorzystać z oferty innych towarzystw. Życie Direct adresuje ubezpieczenie Spokój Bliskich i produkt, jakim jest Dodatkowy Zasiłek Pogrzebowy, szczególnie do osób w wieku emerytalnym, które chciałyby zagwarantować finansowe bezpieczeństwo swoim najbliższym.

Zdajemy sobie sprawę, że towarzystwa ubezpieczeniowe nie są zainteresowane ofertą dla emerytów, uważając, iż zbyt dużo ryzykują ubezpieczając osobę w starszym wieku. W naszym przekonaniu każdy ma prawo zagwarantować najbliższym finansowe bezpieczeństwo.

Gwarantujemy rozpatrzenie każdego wniosku. To zainteresowany kupnem polisy decyduje o wysokości sumy ubezpieczenia, która może wynieść od 4 tys. do 300 tys.

Zgłoszenia do umowy ubezpieczenia można dokonać w prosty i szybki sposób, bez wychodzenia z domu, przez internet lub telefon. Pod podanym na naszej stronie numerem infolinii: 0800 801 401 można też, jeszcze przed zawarciem polisy, rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące ubezpieczenia. Starannie przeszkoleni i gruntownie znający produkt konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zarówno ubezpieczenia Spokój Bliskich, jak i Dodatkowego Zasiłku Pogrzebowego.

« Powrót do listy FAQ

Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.