X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Artykuły

Czy ubezpieczenie na życie obejmuje również ryzyko choroby?

Polisa na życie jest znakomitą formą ochrony przed różnymi przykrymi skutkami nieszczęśliwych zdarzeń ze śmiercią czy inwalidztwem włącznie. Wielu decydujących się na zabezpieczenie w postaci polisy przewiduje ryzyko wystąpienia choroby. Ale czy każde pogorszenie stanu zdrowia mieści się w jednym pakiecie ochronnym?

Czytaj więcej »

Korzyści wynikające z posiadania ubezpieczenia na życie

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się niespodziewanie. Posiadając ubezpieczenie na życie, chronisz nie tylko siebie, ale i swoich najbliższych przed przykrymi skutkami tego typu zdarzeń. Polisa może dotyczyć życia i zdrowia, zapewniając ubezpieczonemu ochronę w razie niezdolności do pracy czy poważnej choroby.

Czytaj więcej »

Ubezpieczenie wielokrotne: kilka odszkodowań - jedno zdarzenie

Ubezpieczenie wielokrotne to nic innego jak kilka ubezpieczeń, które mają bardzo zbliżony do siebie lub w niektórych przypadkach nawet identyczny zakres ochrony ubezpieczeniowej. Związana z polisą tak zwana kumulacja świadczeń daje możliwość uzyskania wielu świadczeń w przypadku jednego zdarzenia objętego ochroną przez różnych ubezpieczycieli.

Czytaj więcej »

Ubezpieczenie na życie dla seniora. Dlaczego warto?

Młoda i zdrowa osoba ma największy wybór polis. Z wiekiem coraz trudniej jest zawrzeć umowę ubezpieczeniową co nie znaczy, że takich ofert na rynku brakuje. Jedną z propozycji skierowaną przede wszystkim do osób powyżej 50 roku życia jest ubezpieczenie Życie Direct.

Czytaj więcej »

Od czego zależy cena ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenie na życie jest znakomitą formą zabezpieczenia siebie, jak i bliskich na wypadek nieoczekiwanych i nieszczęśliwych zdarzeń. Ile kosztuje taka forma ochrony? W skali miesiąca czy nawet roku niewiele, ale nie każdy zdaje sobie sprawę od czego zależy wysokość składki ani gdzie oszczędzić na polisie, nie rezygnując z szerokiej ochrony.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.