X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Artykuły

Jak rozsądnie zaoszczędzić na przyszłość dla dziecka?

Dzieci są dla nas najważniejsze – dbamy o ich zdrowie, kształcimy ich, pragniemy zadbać o to, żeby niczego im nie brakowało. Jednak, co jeśli nas kiedyś zabraknie? Wtedy już nie będziemy w stanie wspierać naszego dziecka, dlatego ważne jest to, aby już teraz pomyśleć o jego przyszłości finansowej i zadbać o to, aby była bezpieczna i stabilna.  

Czytaj więcej »

Polisa na życie - zadbaj o przyszłość swoich bliskich

Zdrowie oraz poczucie bezpieczeństwa są bezcenne. Jedynym sposobem ich zakupu jest polisa na życie, która pełni funkcję finansowego zabezpieczenia na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, jakim jest np. choroba lub śmierć. 

Czytaj więcej »

Polisa na życie jako najlepsza ochrona rodziny i nie tylko!

Bardzo wiele osób jest przekonanych, że wykupując ubezpieczenie na życie, wykupuje je z myślą o swoich bliskich, którzy otrzymają pieniądze z polisy na wypadek ich śmierci. Nic bardziej mylnego! Ubezpieczenie wykupujemy nie tylko z myślą o bliskich, ale przede wszystkim o sobie samym.

Czytaj więcej »

Ubezpieczenie na życie oraz dożycie - najlepsza ochrona rodziny

Rynek ubezpieczeń oferuje mnóstwo produktów ochraniających zdrowie i/lub życie oraz produktów oszczędnościowych. Przeważnie sami nie wiemy na jakiej ochronie najbardziej nam zależy – mamy problem z doborem odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego, dzięki któremu zabezpieczymy zarówno siebie, jak i swoich najbliższych na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. 

Czytaj więcej »

Polisa posagowa dla dziecka - czy warto?

Parafrazując pytanie tytułowe zastanówmy się czy warto oszczędzać na przyszłość dla dziecka?  Większość odpowiedzi na pewno będzie twierdząca, ponieważ każdy rodzić wie, że wejście młodego człowieka w dorosłość wiążę się z ogromnymi wydatkami. 

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Spokój Bliskich - ubezpieczenie na życie online
Dodatkowy zasiłek pogrzebowy

Kalkulator - oblicz składkę

Sprawdź jak łatwo możesz kupić polisę! Skorzystaj z naszego kalkulatora, a następnie kup ubezpieczenie online!

ŻycieDirect.pl to przejrzysta oferta i jasne zasady. Teraz mogę zajmować się wnukami zamiast lekturą regulaminów i pilnowaniem terminów wpłat!
Cezary z Warszawy

Zamów rozmowę z doradcą

Otrzymasz bezpłatne informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z Doradcą - zadzwoń:
22 270 00 48 lub napisz: obsluga@zyciedirect.pl.